Rezerwacja

Rezerwacja

Wypełnij wszystkie pola, to nie potrwa długo.

Spotkania

Z przyjaciółmi

Zastanawiasz się często jaki jest idealny przepis na spotkania z przyjaciółmi, jakie posiłki przygotować jaki kupić alkohol. Na te wszystkie pytania mamy jedną odpowiedź RESTAURACJA MOLINO i każde spotkanie będzie wyjątkowe !

Sprawdź nasz niepowtarzalny klimat

Kolacja w Molino

 

 

Kolacja w Molino

 

Romantyczna

KOLACJA WE DWOJE

Chcesz zaskoczyć swojego partnera nietuzinkowym smakiem? A może zastanawiasz się, jaki prezent podarować na rocznicę, urodziny, Walentynki? Romantyczna kolacja będzie doskonałym pomysłem.

Planując romantyczną kolację  musimy pamiętać, aby wybrać lokal, w którym dania będą kusiły wzrokiem, zapachem i oczywiście smakiem, w którym dba się o najmniejszy detal, odpowiedni nastrój, pięknie nakryty stół, świece, muzyka w tle, dobre wino i pyszne jedzenie.

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w MOLINO !

Jedz, Pij i Tańcz czyli PLAŻA MOLINO

Molino plaża

Latem MOLINO na upalne dni proponuje oderwanie się od codziennych obowiązków. Nasza plaża staje się wytchnieniem od zgiełku miasta i pozwala na relaks w samym centrum Piły. W ciepłe wieczory zapraszamy do posłuchania muzyki, która dopełnia urokiem nasz ukochany zakątek.

Rezerwacja Telefoniczna

Dokonaj rezerwacji telefonicznej już dziś i zadbaj o miejsce na niezapomnianą ucztę kulinarną z dużą dawką dobrego klimatu.

info@molino.pila.pl

64-920 Piła, ul. Dąbrowskiego 4

tel.: 67 353 30 58

 

F